جستجو English
مرکز تشخیصی مهدیه

از تا جستجو
گروه مرتب شود با به صورت
تعداد موارد یافت شده : 6    تعداد موارد یافت شده ی امروز: 0
در صورتي كه نياز به فاكتور جهت ارائه به بيمه تكميلي داشته باشيم ؟ در صورتي كه نياز به فاكتور جهت ارائه به بيمه تكميلي داشته باشيم ؟
قبض ارائه شده به بيمار در هنگام پذيرش حكم فاكتور جهت ارائه به سازمان بيمه را دارد و توجه فرماييد در هنگام جواب گرفتن قبض را نزد خود نگه داريد.
در صورت گم شدن قبض جواب ، چگونه مي توانيم جواب دريافت كنيم؟ در صورت گم شدن قبض جواب ، چگونه مي توانيم جواب دريافت كنيم؟
 با همراه داشتن دفترچه بيمه و كارت ملي شخصي كه آزمايش داده است به بخش جوابدهي مراجعه فرمائيد
با توجه به تعداد بالاي پذيرش روزانه آزمايشگاه ممكن است نمونه ها جابجا شود يا جواب با دقت بالا داده نشود؟ با توجه به تعداد بالاي پذيرش روزانه آزمايشگاه ممكن است نمونه ها جابجا شود يا جواب با دقت بالا داده نشود؟
با توجه به تمهيدات به عمل آمده پس از نمونه گيري تا چاپ جواب تمام فرايند ها به صورت خودكار و توسط خوانش باركد توسط تجهيزات مربوطه انجام شده و به همين دليل احتمال خطا بسيار بسيار كم است . و جهت صحت و دقت مراحل مختلف قبل، حين و بعد از آزمايش واحد تضمين كيفيت مركز تمام فرايند هاي فوق را با دقت زياد كنترل مي نمايد تا نهايتا آزمايشات با حداكثر دقت و صحت انجام شود.
آيا مركز طرف قرارداد با دفترچه بيمه روستايي مي باشد؟ آيا مركز طرف قرارداد با دفترچه بيمه روستايي مي باشد؟

فقط بخش سي تي اسكن داراي قرارداد بوده و آزمايشگاه ، راديولوژي و سونوگرافي مركز طرف قرارداد با بيمه روستايي نيست
آيا در صورتي كه پزشك معالج موافقت كند، امكان نمونه دادن با دفترچه شخص ديگري وجود دارد؟ آيا در صورتي كه پزشك معالج موافقت كند، امكان نمونه دادن با دفترچه شخص ديگري وجود دارد؟
خير طبق قانون هيج فردي با دفترچه فرد ديگري نمي تواند از خدمات مربوطه استفاده كند و اين كار طبق فتواي مراجع عظام شرعا نيز مجاز نمي باشد و به علاوه چون جواب هر بيمار با توجه به سن و جنسيت تنظيم مي شود اينكار باعث خطاي پزشك معالج نيز در درمان بيمار مي گردد
<<   <  1 2  >   >>  
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به گروه خادم المهدي ميباشد.            آدرس: اصفهان، خيابان احمدآباد، مركز تشخيصي مهديه             تلفن: 031-32255756 10خط
Powered by DorsaPortal